Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

 

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH WWW.KYJOV.CZ 

 

Datum konání

neděle, 18 prosinec 2011

Společenské akce

Vánoční prodejní akce ve Vřesovicích

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Jako už po několikáté ženy se sdružení Babule uspořádaly prodejní výstavu z ekologických a ručních výrobků žen z okolí. Ceny byly přiměřené a tak prodejci i nakupující byli spokojeni. Dobrovolné vstupné bylo věnováno pro místní MŠ.
Proč o tomto předvánočním setkání píšu? Čím se liší od těch běžných akci ? Liší se v přístupu k lidem, kteří přišli nakoupit a nebo prodat. Tady nejde vlastně ani tak o výdělek, nebo o laciný nákup, ale o podporu dobré věci – o rozvoj MŠ a hlavně posílit mezilidské vztahy. Znovu obětavé ruce žen ze sdružení nachystaly vánoční cukroví k ochutnávce a také čaj či grog. Při prodeji byl čas v klidu si povykládat a zeptat se na zdraví toho či onoho , nebo co je nového v té které rodině. Zároveň se také pokochat dovednostmi těch žen, které našly odvahu předvést své výrobky. Tento lidský zájem vlastně harmonizuje lásku v čase vánočním.
Celá atmosféra mne vedla k úvahám o tom jak vlastně žijeme. Máme techniku , která nám pomáhá při práci a přitom máme čím dál méně času na sebe a své milé.
Tak mne napadlo, jestli to není tím, že jsme stále nespokojeni s tím co máme a chceme stále víc a víc hmotných statků. Zapomínáme komunikovat s blízkými a tím se uzavíráme do izolace . Je na každém z nás , abychom si s novým rokem sami pro sebe uvědomili co chceme a čím zato zaplatíme . Jestli ta cena není příliš vysoká. Každý z nás má volbu. V novém roce vám všem přeji, aby ta vaše cesta vedla k cíli přímým směrem.
Jarmila Ledvinková

Hodnocení

Chcete-li zde zveřejnit údaje o Vámi poskytovaných službách, kontaktujte nás
(Cena za zveřejnění: 600 Kč/rok)

TOPlist